Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

APARTMANI I SOBI OD 100m2 VO KRUSEVO

0 MKD

Jepet me qera nga: DOAGA 28 Qer 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA
IZDAVAM KUKA 2 KATA SO POSEBEN VLEZ VO CENTAROT NA KRUSEVO MOZE I POSEBNO SOBI.
1. NA PRVIOT SPRAAT IMA 4 SPALNI SOBI,TRPEZARIJA,KUJNA(KOMPLETNO OPREMENA), KAPATILO SO WC.KABELSKA TV. INTERNET
KAPACITET 8+4 LICA.
2. NA VTORIOT KAAT IMA 2 DVOKREVETNI I 1 TROKREVETNA SOBA, KUJNA,KAPATILO.INTERNET, KABELSKA TV. VO SEKOJA SOBA.
KAPACITET 7+2 OSOBI
KATOVITE SE SO POSEBEN NADVORESEN VLEZ A VNATRESNO SE POVRZANI SO SKALI DOKOLKU SE RABOTI ZA POGOLEMO DRUSTVO.
CENA 350 DEN. PO LICE..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione