Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartmani Stefani

0 MKD

Jepet me qera nga: Никола 24 Sht 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам два апартмани комплетно опремени со сопствена
кујна,капатило,кабелска ТВ,интернет,парно греење,сопствен паркинг и посебен влез.Во самиот двор имате на располагање скара.
078/263-674
070/299-496
Никола
078263674
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione