Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vila LA KOLA Krusevo

0 MKD

Jepet me qera nga: Vila "LA KOLA" 28 Korr 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Elitni apartmani vo srceto na Krusevo. Raspolaga so: dvokrevetni sobi, cetvorokrevetni i petokrevetni apartmani (sopstven parking, parno greenje, internet, kabelska TV, DVD...i najubaviot pogled vo gradot)

Vila "LA KOLA"
070 673 427
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione