Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdavaat sobi vo Krusevo

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sobi Mik Boj Best 06 Dhj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Se izdavaat sobi vo centarot na gradot vednas do zicarata. Sobite raspolagaat so parno greenje, kablovska tv, Wi Fi, kujna, wc, solarna topla voda vo sekoe vreme. imame cetiri krevetni sobi i dvokrevetni . mozi da se iznajmi i cel sprat od kuka so kapacitet za osum osobi. Povelete ve ocekuvame vo prekrasnoto Krusevo
Sobi Mik Boj Best
075 - 267 - 045
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione