Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam sobi vo Bitola

940 MKD /ditë

Jepet me qera nga: Ljupka 21 Maj 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Novo opremeni dvokrevetni trokrevetni sobi so LCD klima ured Wi-Fi .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione