Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Издавам соби/ апартмани

1 MKD /ditë

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Етно село Андревци 30 Korr 09:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Селото Годивје се наоѓа во областа Дебрца,35 километри од Охрид и Струга.

Етно село "АНДРЕВЦИ" издава апартмани/ соби.
Во секоја соба има ТВ, Клима, интернет, две крпи...
За повеќе информации: 078 262 516
Етно село Андревци
Етно село Андревци Најдоброто за вас со етно амбиент и традиционална храна.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078262516 070 890 909
Етно село Андревци
078262516
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione