Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

APARTMAN SO 2 SPALNI SOBI

15 EUR /ditë

Jepet me qera nga: Blagoja 30 Gush 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
70 m2....2 SPALNI SOBI PO 2 KREVETA, DNEVNA SOBA,MINI KUJNA, TARASA, PARKING....MAX ZA 4 OSOBI......1000 DEN NOKEVANJE
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione