Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartmani i sobi vo Ohrid Centar najevtini so parno

0 MKD

Jepet me qera nga: Joce 03 Jan 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam vo centarot na Ohrid, 8 potpolno novi apartmani so 4 zvezdi. Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja, kujna, frizider, kablovska TV, terasa, internet konekcija, klima, parno greenje, sopstven parking.
Za poveke informacii posetetego mojot web sajt www.apartmanijoce.com.mk Rezervacii na tel.070307293 i 077 733 744 ili na e-mail [email protected] Ako rezervirate na email obvezno ostavetegi vasite telefonski broevi za da se dogovorime. Cena- platete vie kolku vas vi odgovara..Karakteristicno za ovaa kuka e golemoto gostoprimstvo na domakinite koi nautro ke ve posluzat so kafe caj ili domasna rakija.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione