Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartmani i Sobi vo stariod del na ohrid

0 MKD

Jepet me qera nga: Petar 29 Korr 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Se izdavaa Apartmani i Sobi vo stariod del na gradot odma do anticki teatar.
Sekoja soba raspolaga so sopstveno vc,klima i tv.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione