Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

APARTMANI VO BLIZINA NA PAZAROT

0 MKD

Jepet me qera nga: Љупчо 22 Gush 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се издава апартман за три и апартман за четири особи во близина на пазарот .Апартаманите се со посебен влез ,ТВ кабловска, интернет конекција
мини кујна,купатило .Телефони за контакт 076278042
076315416
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione