Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

APARTMANI VO PESHTANI

Jepet me qera nga: Mimi 06 Maj 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdavaat APARTMANI za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto.Sekoj apartman raspolaga so sopstveno kupatilo,frizider,kablovska TV so 80 TV kanali,bezicna internet konekcija(WI-FI),golema terasa.
Vo sklop na apartamanite nudime kompletno opremena letna kujna,letna (dvorna) terasa,sopstven parking,golem prostor za pravenje skara.
Në fillim