Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartmani vo stariot del na Ohrid

0 EUR

Jepet me qera nga: Biljana 25 Gush 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Apartmanite (studija) se naogaat vo stariot del na gradot vo blizina na katedralnata crkva Sv. Sofia, so prekrasen pogled na golem del od ezeroto i gradot. Opremeni se so klima, TV(kablovska, internet, sopstvena mini kujana opremena, sopstveno kupatilo. Se sto Vi e potrebno za idealen odmor ( atraktivni plazi, kafici, restorani, picerii, istoriski spomenici, kulturni manifestacii) se naogja vo neposredna blizina.Ima i parking.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione