Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

APARTMANI VO STROG CENTAR NA OHRID

25 EUR /ditë

Jepet me qera nga: Емил Dje 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се издаваат апартмани во строг центар на Охрид, позади судот, две минути до кеј.
Апартманите се нови и коплетно опремени, мини кујна, купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, балкон, градина. Пред зградата има и бесплатен паркинг простор.

Промотивни цени со попуст од 25% за месец јуни
Тел 076 888 288
[email protected]
Емил
076 888 288
Në fillim