Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuvaat sobi vo Ohrid

0 MKD

Jepet me qera nga: Sneze 24 Korr 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Ohër
Sobi vo Ohrid za 250 den
Izdavam dve sobi za po 2 lica.Izdavam i edna soba za 3-4 lica so zaednicka kujna i kupatilo po mnogu povolna cena 250 den. Na 10min do centar kaj bolnicata
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione