Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava apartman vo blizina na centarot

Jepet me qera nga: zika 12 Korr 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
se izdava apartman vo blizina na centarot (kaj bolnicite).na ul.jane sandanski.apartnamot e nov i so klima i kablovska tv. i internet. apartmanot ima i sopstven dvor i parking.
Leaflet
Në fillim