Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava satn i sobi vo Ohrid

Jepet me qera nga: Natasa 19 Qer 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Се издаваат соби и стан во строг центар на Охрид со клима кујна тераса
Leaflet
Në fillim