Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdavaat apartmani vo Ohrid

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Етно село Андревци 22 Korr 09:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Ohër
Се издаваат апартмани во строг центар во Охрид.
Ви нудиме сопствен тоалет,фен за коса, крпи, кујна, телевизор, клима уред, балкон..
Се наоѓа кај стара автобуска станица.
Во близина се наоѓаат голем број на Маркети, кафичи и ресторани.
Етно село Андревци
Етно село Андревци Најдоброто за вас со етно амбиент и традиционална храна.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078262516 070 890 909
Етно село Андревци
078 929 959
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione