Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdavaat sob vo Ohridi

350 MKD /ditë

Jepet me qera nga: Mira 30 Korr 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Izdavame sobi vo Nas.Racha vo prijatna i mirna atmosfera od koi 2 sobi se so posebni kupatila a 2 sobi se so zaednicko kupatilo. Ima wi-fi , sopstven parking, kujna so moznost za skara.Vo sklop na objektot e i restoranot cardak.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione