Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdavaat sobi za turisti

200 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Мишел 18 Gush 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се издаваат соби за туристи. 200 денари од кревет. Четири соби, сите со тераса. Обезбеден паркинг. 5 минути од автобуска, 10минути пеш од чаршија.
Мишел
076/711-200
Në fillim