Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sobi i Apartmani

0 MKD

Jepet me qera nga: Igor 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Se izdavaat sobi i apartmani vo selo Trpejca broj za kontakt:
Nomce : 078 284 591
Dimce : 078 280 892
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione