Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SOBI I STUDIO VO STARIOT DEL NA OHRID

0 MKD

Jepet me qera nga: Angela 23 Maj 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
IZDAVAM SOBI I STUDIO VO STARIOT DEL OD GRADOT VEDNAS NAD GRADSKIOT PLOSTAD,SO PREKRASEN POGLED NA GRADOT I EZEROTO.

DVE SOBI SO BRACEN KREVET .NA RASPOLAGANJE E I POSEBNA SOBA ZA DNEVEN PRESTOJ , TV, FRIZIDER,WI-FI . CENATA ZA SOBITE E 400 DENARI PO OSOBA NA DEN.STUDIOTO E SO POSEBEN VLEZ,FRANCUSKI KREVET, IMA TERASA,KUJNA I KUPATILO.CENATA E 1000 DENARI NA DEN ZA CELOTO STUDIO.IMA TV, INTERNET.
SOPSTVEN PARKING.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione