Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam soba

0 EUR

Jepet me qera nga: Angelina 21 Gush 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Izdavam soba za maska osoba vo Aerodrom do pol.Jane Sandanski, tel.078411443
Angelina
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione