Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava soba so kujna i kupatilo

5 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Angelco 11 Dhj 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
se izdava soba so kujna i kupatilo kompletno namestena i so poseben vlez
Angelco
078433830
Leaflet
Në fillim