Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava soba vo naselba Aerodrom

5 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Димче 16 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава соба во населба Аеродром, кај Веро, Рударски институт,
наместена со сопствено купатило, интернет, греење, ТВ
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione