Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava soba

Jepet me qera nga: Slavica 19 Qer 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Izdavam soba vo tc Skopjanka na bul Kuzman Josifovski Pitu
Slavica
070915138
Leaflet
Në fillim