Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA SOBA OD 15m2 VO AERODROM

50 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vesela 06 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Izdavam ubavo uredena soba vo Aerodrom so televizor, internet, poseben izlez na terasa, poseben frizider.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione