Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdava Soba Skopje Centar bezgazdi Gradezen Medici

140 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Blaga 06 Sht 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se Izdava Soba ( Издава соба Скопје ) vo Skopje Centar blizu do Elektro Gradezen i Medicinski Fakultet i Evropski Univerzitet ( pozadi Bunjakovec ). Ubavo namesten so 2 kreveti bez gazdi, no ima uste edna plus soba so dva kreveta i plus denevna. Znaci stanot ke go delite so uste 2 devojcinja. Moze i celiot stan za 4 ili 3 studentki so site 3 posebni sobi za 320 evra na 071330802 ili 072 222 902 ( ne koristam mail, ako ne se javime pustete sms)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione