Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam soba vo Centar

Jepet me qera nga: marija 21 Nën 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
izdavam soba so kupatilo poseben vlez, 075-378-022
Leaflet
Në fillim