Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam sobi od 12m2 vo Centar

60 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Simon Uzunovski 07 Maj 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam sobi vo stan vo kuka kaj shkoloto Kocho Racin. Ednokrevetna 60e dvokrevetna 100e plus troshkovi /parno, kujna ,kupatilo,wc ,trpezarija i terasa/
Simon Uzunovski
078 370559
Leaflet
Në fillim