Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam sobi so poseben vlez

5 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: lena 08 Gush 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Izdavam sobi so poseben vlez vo kukja kaj nova Americka Ambasada
Leaflet
Në fillim