Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava soba ili sprat od kuka vo Centar

5 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Vilma 19 Maj 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Se izdava soba ili sprat od kuka, za studenti, ili specijalizanti karsi Drzavna Bolnica.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione