Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava soba sproti drzavna bolnica

0 MKD

Jepet me qera nga: Stojan 05 Sht 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Izdavam soba sproti drzavna bolnica so poseben vlez, kujna i wc.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione