Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava soba vo Centar

0 MKD

Jepet me qera nga: Адамс 07 Jan 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
издавам соба во строги Центар,до стар хотел Bristol на 2min до Ramstore, погоден за магистранти и докторанти. Повеќе информации на број 071/922-054
Адамс
075/215-905
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione