Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се издава соба во Црниче, наместена.

4 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Анастасија 30 Gush 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Издавам соба во Црниче на спрат од куќа со посебен влез од газди. Интернет тв , посебен струјомер, кујна, бања, 15 мин пешки до Центар, Наместена, тел 070390395
Анастасија
070390395
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione