Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

се издава соба

5 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Луна 03 Tet 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се издава двокреветна соба 5.000ден по особа, во цената се вклучени сметки. Локација близу Веро Џамбо.
Луна
071279267
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione