Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva soba od 40m2

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Hristina Janeva 26 Maj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Изнајмувам приземје од куќа, на наведената адреса, во Маџирмаало, спроти Веро Центар, веднаш позади НБМ. Нова градба. Посебен влез, физички одвоено од останатиот дел на куќата. Содржи: претсобје, соба со кујна и трпезарија, тоалет, ходник, спална двокреветна соба. Греење на струја. Кабелска ТВ и Интернет. Приоритет имаат странци или брачен пар. Идеално за две особи.
Благодарам...
I rent a ground floor from a house, at the stated address, in Maghirmaal, opposite Vero Center, right behind the NBM. New construction. Separate entrance, physically separated from the rest of the house. Contains: entrance hall, living room with kitchen and dining room, toilet, hallway, bedroom double room. Electricity heating. Cable TV and Internet. Priority has foreigners or a couple. Ideal for two individuals.
Thank you...
Hristina Janeva
071/336032
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione