Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam dvokrevetna soba vo Centar

100 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vojislav Bajevski 23 Dhj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Izdavam dvokrevetna namestena soba vo Centar kaj Djambo Vero. Tel 078 920 725 i 070 865 852.
Vojislav Bajevski
078 920 725
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione