Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Soba vo Centar

Jepet me qera nga: Милка 18 Gush 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава двокреветна соба во строг центар исклучиво за студентки Цена по договор
Милка
078-403-513
Leaflet
Në fillim