Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava soba vo Zelezara

Jepet me qera nga: Димче 29 Nën 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Издавам наместена соба во н.Железара со парно греење, интернет, заедницка кујна и купатило
Димче
0038970303950
Leaflet
Në fillim