Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam namestena ednokrevetna soba

60 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Борче 10 Dhj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам наместена еднокреветна соба во Влае со сопствена кујна и бања.
Борче
070 358052
Leaflet
Në fillim