Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM NAMESTENA SOBA OD 120m2 VO KARPOS

Jepet me qera nga: ZORAN 04 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
IZDAVAM NAMESTENA SOBA SO POSEBEN VLEZ, KUPATILO, KUJNA, KABELSKA, INTERNET VO KUKA BEZ GAZDI. CENA PO DOGOVOR. 078 224 833 07 821 888
Leaflet
Në fillim