Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera vo Karpos

0 EUR

Jepet me qera nga: Dimitar 07 Dhj 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Iznajmuvam mala garsoniera na atraktivna lokacija vo centralno podracje.

tel. 077 809 496
Dimitar
077809496
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione