Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva namestena soba kuka vo Kozle

Jepet me qera nga: Зоран 29 Sht 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се изнајмува куќа 80м2 во Козле.
-сопствено подно греење
-Клима
-ТВ
-2 WC-ња
Зоран
078 880844
Në fillim