Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Soba vo Karpos

5 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Petar Pavlov 17 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
СЕ ИЗДАВА ЗА ЖЕНСКИ ОСОБИ
Petar Pavlov
078 218 790
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione