Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam soba za rabotnici

100 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Aleksandar Petrusov 20 Maj 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
soba so 5 kreveti za rabotnici s,sopiste..070 395 955
Aleksandar Petrusov
070 395 955
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione