Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kompletno namestena soba

Jepet me qera nga: sendo 12 Dhj 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
soba so poseben vlez komplet opremena i posebno kupatilo
Leaflet
Në fillim