Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam sprat od kuka so poseben vlez

Jepet me qera nga: Igor 12 Dhj 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Se izdava sprat od kukja so poseben vlez,poseben strujomer,internet...
Në fillim