Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

3 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Zoran 05 Sht 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Se izdava sprat od kuka za studentki so poseben vlez kukata se naoga nad gradskata biblioteka na 2min do medicinskiot fakultet i do centarot na gradot. Poveke informacii na 078 403 231
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione