Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Stip

0 MKD

Jepet me qera nga: JORDAN 18 Qer 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
се изнајмува спрат (приземје) од куќа за 4 ученички на улица Мирче Ацев бр.14, во Штип, во близина на средното медицинско училиште
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione