Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sobi za studenti vo Stip

Jepet me qera nga: Lidija 08 Gush 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdavaat 2 sobi za 4 studenti/ki, odnosno cel sprat od kuka vo strogiot centar na Stip, pozadi Trgovskiot centar. Stanot e so poseben vlez, internet i kabloska TV.
Në fillim